KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13967547
nr 1396 7547
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, "Ryttarstatyn". Signerad. Motivet: 16x20, yttermått inklusive ram: 31x34 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:13:20
1.500 kr
2.200 kr